O firmie

ALMATEX powstał w 1988 roku i obecnie jest jedną z najstarszych firm informatycznych na Opolszczyźnie. Naszą dewizą od lat jest wysoka jakość i solidność w obsłudze klientów.

Od samego początku istnienia firmy przyjęliśmy strategię zakładającą, że podstawowymi naszymi klientami będą klienci instytucjonalni na terenie województwa opolskiego. Stąd też, staraliśmy się przygotować ofertę kompleksową, obejmującą projektowanie systemów sieciowych, sprzedaż i serwis sprzętu komputerowego oraz sprzedaż i wdrażanie oprogramowania.

Dzięki nawiązaniu kontaktów z czołowymi dystrybutorami sprzętu i oprogramowania, stałemu podnoszeniu kwalifikacji pracowników potwierdzonych certyfikatami wielu producentów, ALMATEX pozyskał kilkuset klientów na terenie Opolszczyzny. Należą do nich przedsiębiorstwa produkcyjne i handlowe, banki, urzędy i szkoły, jak również wielu klientów indywidualnych.

Jesteśmy certyfikowanymi partnerami największych dostawców oprogramowania i sprzętu komputerowego:

Almatex - partner Microsoft

Poznaj
Dowiedz się jakie korzyści przyniosą Twojej firmie sprawdzone produkty w ofercie Almatexu >>

Wypróbuj
Zarejestruj się w 10 sekund i wypróbuj całkowicie za darmo:

Comarch iFaktury24, nowy program dla jednoosobowych i małych firm. Całkowicie bezpłatny w wersji podstawowej. Pobierz demo Comarch OPT!MA, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami Zamów bezpłatne demo Programu Informacji Prawnej 3P

Zamów
Zamów systemy Comarch ERP online - prosta i szybka rejestracja, Dodatkowo uzyskasz opiekę Almatexu przez cały okres ich użytkowania. .

Zamów iOptima24 Zamów iSklep24