iMall24

 

iMall24
iMall24
umożliwia bezpłatną sprzedaż w Internecie wszystkim przedsiębiorcom (zarówno producentom, dystrybutorom jak i usługodawcom). Nie trzeba mieć sklepu internetowego, wystarczy system do zarządzania firmą. Już dziś możesz przyłączyć się do iMall24 i pokazać swoje produkty milionom Internautów na www.iMall24.pl.

 

Połącz system do zarządzania firmą z iMall24

Zarówno Comarch ERP OPT!MA – program do zarządzania małą i średnią firmą, Comarch ERP XL – najpopularniejszy polski system ERP jak również Comarch ERP Altum i Comarch ERP iFaktury24 umożliwiają internetową sprzedaż przez iMall24.

Pokaż swoje produkty milionom klientów!

iMall24 jest odwiedzany przez tysiące internautów i przedsiębiorców – takich jak Ty, co oznacza, że masz szansę na dotarcie zarówno do klientów detalicznych, jak i biznesowych. Wystarczy zdjęcie i opis produktu i jedno kliknięcie, aby Twój towar mogli kupować wszyscy

Odbieraj płatności i dostarczaj towary!

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Comarch sprzedaż na iMall24 to minimum formalności i Twojej pracy. Wszystkie zamówienia i dane kupujących automatycznie zapisywane są w Twoim systemie. Comarch ERP OPT!MA, Comarch ERP XL, Comarch ERP Altum, Comarch ERP iFaktury24 pomogą Ci obsłużyć fakturowanie, magazynowanie, rozliczenia czy księgowość, dzięki temu masz więcej czasu na rozwój Twojego biznesu.

Ciesz się czystym zyskiem!

iMall24 to dodatkowy, darmowy kanał dotarcia do Twoich klientów – wirtualny sprzedawca, który pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Teraz możesz ze spokojem patrzeć na przyszłość Twojej firmy i cieszyć się z jej rozwoju i rosnących zysków!