Comarch OPT!MA

Skuteczne funkcjonowanie firmy w warunkach otwartego rynku Unii Europejskiej wymaga zaawansowanych, a jednocześnie przyjaznych narzędzi, które oprócz możliwości ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych, przedstawiają pełny obraz działalności operacyjnej i finansowej firmy.

Takim rozwiązaniem jest Comarch OPT!MA – zawsze zgodny z przepisami program do zarządzania, obsługi sprzedaży, księgowości, kadr i płac. Program, który wspomaga prowadzenie małej i średniej firmy oraz stanowi doskonałe narzędzie pracy dla biura rachunkowego. Dzięki dedykowanemu modułowi Biuro Rachunkowe, Comarch OPT!MA staje się najlepszym na rynku programem do zarządzania biurem rachunkowym i kancelarią na wszystkich etapach obsługi klienta.

Comarch OPT!MA pracuje w środowisku Microsoft Windows. Umożliwia pracę w wersji jednostanowiskowej, jak również pozwala na efektywną pracę w sieci. Modułowa budowa Comarch OPT!MA daje możliwość elastycznego dopasowania systemu do potrzeb każdej firmy.

Ergonomiczny i przyjazny interfejs programu ułatwia pracę z systemem nie tylko zaawansowanym użytkownikom, ale i rozpoczynającym pracę z Comarch OPT!MA.

Moduły Comarch OPT!MA: Kasa/Bank, Faktury, Środki Trwałe, Detal, Handel, Analizy, CRM, Księga Podatkowa, Księga Handlowa, Płace i Kadry, Biuro Rachunkowe.

Unikalną cechą jest możliwość wynajmowania programu przez Internet za pośrednictwem platformy ASP – Comarch Online. (www.icomarch.pl/online). Wybór Comarch Online ułatwia nowoczesne zarządzanie firmą, a także pozwala ograniczyć koszty związane z informatyzacją firmy. Wykorzystując Internet Użytkownicy otrzymują dostęp do informacji o firmie przez 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca na świecie, dzięki czemu mogą oferować wyższą jakość świadczonych usług oraz sprawną obsługę klienta.

Comarch OPT!MA umożliwia elektroniczną wymianę dokumentów z większością sieci handlowych przez dodatkową opcję EDI (Electronic Data Interchange) oraz oprogramowanie COMARCH ECOD Komunikacja.

System współpracuje z urządzeniami zewnętrznymi typu: kasy fiskalne, drukarki fiskalne, drukarki etykiet i kodów kreskowych i panele dotykowe.

Technologia

Program Comarch OPT!MA wyposażony jest w nowoczesną technologię Microsoft SQL Server 2008R2, zapewniającą bezawaryjność pracy i bezpieczeństwo danych. Współpracuje z innymi aplikacjami (doskonale integruje się z Microsoft Office i Open Office). Comarch OPT!MA współpracuje również z Microsoft SQL Server 2005. Program jest konfigurowalny, dzięki czemu użytkownicy mogą dostosować go do indywidualnych potrzeb każdej małej i średniej firmy. Zastosowane rozwiązania wpływają na znaczną automatyzację pracy firmy.

Program Comarch OPT!MA odpowiada na potrzeby bieżącego funkcjonowania firmy i prognozowania jej działalności. To zintegrowany system, w którym wszystkie moduły tworzą całość, gdzie zasadą jest: „jednorazowe wprowadzanie danych” – dokumenty wprowadzone do programu poprzez jeden moduł są automatycznie dostępne w pozostałych modułach. Pozwala to na znaczne przyspieszenie i zautomatyzowanie pracy firmy, a kadrze zarządzającej daje możliwość wszechstronnych analiz w oparciu o dane firmy.

Pobierz demo Comarch OPT!MA, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami
Pobierz aktualny cennik: